نرم افزار و اپلیکیشن

اپل جلوی اطلاع رسانی فیس بوک به کاربرانش را گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج، اپل جلوی اطلاع رسانی فیس بوک به کاربران برنامه های خود در اپ استور در خصوص جمع آوری 30 درصد از درآمد خریدهای درون برنامه ای اجرا شده به وسیله اپلیکیشن های فیس بوک توسط شرکت اپل را گرفته است.

25 مهر 1399

افزایش 355 درصدی درآمد زوم

سود سه ماهه دوم این شرکت نیز به 186 میلیون دلار رسید؛ در نتیجه افزایش 458 درصدی مشتریان در مقایسه با سه ماهه دوم سال قبل (2019).

24 مهر 1399

تظاهرات ضدبی عدالتی نشانه ورود آمریکا به دوران گذار است

به اعتقاد دو تن از اساتید دانشگاه تهران تغییرات دموگرافیک نژادی در آمریکا و گسترش حرکت اجتماعی مبارزه با بی عدالتی باعث شده است که درصد قابل توجهی از سفیدپوستان بیش از پیش احساس خطر کنند.

18 مهر 1399

آثار منفی اضافه وزن در بیماران کرونا

یک متخصص تغذیه، به موضوع اضافه وزن در دوران کرونا اشاره نمود و گفت: اضافه وزن می تواند در بیماران مبتلا به کرونا تاثیرات منفی بر روی سیر بیماری داشته باشد.

15 مهر 1399

آنالیز هزینه های زندگی در استرالیا؛ 92 دلار هزینه هفتگی رفتن به رستوران، معرفی گران ترین وارزان ترین شهرها استرالیا

خبرنگاران: هزینه های زندگی در استرالیا، به ویژه در شهرهای سیدنی و ملبورن نسبتا بالا است.

18 شهریور 1399

اپلیکیشن هایی که باید روی گوشی خود نصب کنید

خبرنگاران: چند سال پیش که واتس اپ حق اشتراک سالیانه خود را به طور کلی حذف کرد، بسیاری این تصمیم را بی منطق در نظر گرفتند، اما سازندگان این اپلیکیشن شرح دادند که آن ها قصد دارند شیوه استفاده کاربر از تلفن هوشمند را تغییر دهند. به اعتقاد توسعه دهندگان واتس...

29 مرداد 1399

رمز و راز های موفقیت در امتحانات آنلاین

آزمون آنلاین را همچون حضوری جدی بگیرید و فقط به فکر کسب نمره قبولی نباشید تا سال آینده دچار مشکل نشوید.

16 مرداد 1399

طرح تحقیقاتی کاربرد هوش مصنوعی در درمان کرونا اجرایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر محمد طالب پور با اعلام این خبر اضافه کرد: در یک طرح تحقیقاتی مشترک میان بیمارستان سینا و دانشکده انفورماتیک دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از هوش مصنوعی برای درمان بیماری کووید 19 استفاده می...

13 مرداد 1399

عرضه اپلیکیشن هشدار کرونا در آلمان

شویبله ضمن تاکید بر اینکه در این زمینه کارشناس نیست گفت، به نظر او چنین امکانی باید در ابتدای شیوع سریع ویروس جدید کرونا فراهم می شده، آنهم در سطح اروپا.

15 تیر 1399

شماره جدید XCOM با مبارزه نوبتی متفاوت معرفی گردید

سازندگان سری بازی های استراتژی XCOM تصمیم به امتحان سیستم ها و مکانیک های جدیدی در یک بازی فرعی گرفته اند. بازی XCOM: Chimera Squad نه تنها فرایند بازی جدیدی را به این مجموعه معرفی می نماید، بلکه حتی داستانی متفاوت را مقابل بازی کننده ها قرار می دهد.

20 خرداد 1399

انسانهای آینده چه شکلی هستند، بدنهای هولوگرامی با مغزهای ایمپلنتی

پیشرفت فناوری طی چند سال اخیر موجب شده تا بعضی از جنبه های بدنی انسان تقویت و حتی جایگزینی برای عضوهای حیاتی انسان عرضه گردد.

17 اردیبهشت 1399

صفر تا صد طرح جدید پلیس برای ترخیص خودرو

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا مراحل ترخیص خودرو به وسیله دفاتر پلیس + 10 و نرم افزار های موبایلی را تشریح کرد.

15 اردیبهشت 1399

افشاگری انصاری فرد در خصوص وزیر ورزش و دلایل استعفایش

شاید آقایان تصور می کردند بعد از رفتن برانکو باید فردی مثل انصاری فرد بیاید و آرامش را بر پرسپولیس حکمفرما کند ولی حالا آنها منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی ام سازگار نیست.

8 اردیبهشت 1399

محصول دانش بنیان 600 درصد ارزان تر از محصول خارجی تولید شد

یک شرکت دانش بنان در کشورمان توانسته با طراحی و تولید محصولات خود علاوه بر اشتغال زایی برای کشور را از واردات این قبیل تجهیزات و نیز از خروج مبالغ بسیاری ارز از کشور جلوگیری کند.

7 فروردین 1399