آشپزی

فنجان های نوتلا

در مطلب زیر طرز تهیه یک نوع شیرینی خوشمزه را به شما آموزش می دهیم.

14 اردیبهشت 1400

طرز تهیه سالاد اسفناج و انار اشتهاآور و مغذی

یکی از سالادهای خوشمزه و پرطرفداری که در فصول سرد سال می توان تهیه کرد، سالاد اسفناج و انار است؛ یک سالاد با ظاهری جذاب و رنگی که از خوردن آن سیر نخواهید شد. با ما همراه باشید تا طرز تهیه سالاد اسفناج و انار را آموزش دهیم.

8 بهمن 1399

طرز تهیه کورن داگ خوشمزه

تهیه کورن داگ خیلی کار آسانی است که ما در این مقاله می خواهیم طرز تهیه آن را در اختیارتان قرار دهیم. با ما همراه باشید.

29 دی 1399

طرز تهیه کیک اسفنجی خانگی

کیک اسفنجی یک کیک ساده ولی با ویژگی های منحصر به فرد که مورد علاقه تمام افراد است و از این کیک برای تهیه کیک تولد استفاده می گردد.

30 آذر 1399

طرز تهیه نان زیتون و ژامبون لذیذ و خوشمزه

نان زیتون و ژامبون از نان های معروف فرانسوی است، از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و می توان از مواد و سبزیجات متنوع خوشمزه در آن استفاده نمود

14 آذر 1399

طرز تهیه ذرت بو داده (پاپ کورن) با طعم های مختلف

ذرت بو داده یا پاپ کورن (papcorn) خوراکی خوشمزه مورد علاقه بچه ها است. طرز تهیه ذرت بو داده بسیار سریع و آسان بوده و به مواد کمی احتیاج دارد.

12 آذر 1399

طرز تهیه رولت سیب

رولت سیب یک شیرینی بدون خامه و در عین حال خوشمزه است که می توانید آن را در کنار چای یا قهوه سرو کنید.

21 آبان 1399

طرز تهیه انواع سالاد پیازچه ، روشی برای قالبی کردن آن

طرز تهیه انواع سالاد پیازچه خوشمزه و مجلسی، سالاد پیازچه، نمونه پیشرفته ای از سالاد اولویه است. در این مطلب طرز تهیه انواع سالاد پیاز چه و روش قالبی کردن ان را برای شما عزیزان آموزش داده ایم

10 آبان 1399

طرز تهیه مرجو خورش اصیل طالقان به صورت تصویری

مرجو خورش غذای محلی منطقه طالقان تهران بوده که به خورش عدس طالقان نیز معروف است. این خورش طعمی بسیار دلچسب داشته و تقریبا با همه سلیقه ها سازگاری دارد. در دستور تهیه خورش مرجو، آلوی درجه یک طالقان، گوشت لذیذ گوسفندی و عدس وجود دارد.

3 آبان 1399

طرز تهیه سوپ کلم بروکلی با خامه

در این مطلب قصد داریم طرز تهیه سوپ کلم بروکلی با خامه را به شما آموزش دهیم. سوپ کلم بروکلی با خامه طعم خوش کلم بروکلی سالم را پدیدار می نماید.

6 خرداد 1399

رفتینگ چیست؟ (قایق رانی در آب های خروشان)

رفتینگ (Rafting) قایق سواری و گشت و گذار در جهت یک رودخانه خروشان است که به دلیل شدت امواج و کف روی آب به آن قایقرانی روی آب های سفید نیز می گویند.

24 اردیبهشت 1399